• H.İbrahim Gök İş Merkezi No:30 Kat:2 D:4 Çekmeköy
  • 0 (216) 641-3939
  • info@privatepilates.com.tr

Değerlerimiz

Değerlerimiz

İş Birliği : Private pilates olarak sektörün saygın eğitim kurumlarının ve profesyonelerinin düşüncelerine daima önem veriyoruz. Bu hassasiyetle FITNESSTURK & THE PILATES COACH, HB PILATES TRAINING ACADEMY, FITNESS MOVEMENT INSTITUTE, Fedarasyon eğitmenleri ve birçok fizyoterapi uzmanı ile işbirliği içinde çalışyoruz.

Yaratıcılık: Ülkemizdeki seçkin eğitim kurumlarının sunduğu bilimsel çalışmalar referans alınarak çok daha güvenli ve haraketlerde akıcılık sağlayan, ders süresinin etkin kullanılmasına yönelik patentli ürünler geliştiriyoruz.

Samimiyet: ‘ Sizin işiniz, bizim işimiz’  anlayışı doğrultusunda sizleri dinliyor ve taleplerinizi yerine getirmeye çalışıyoruz.

%100 Yerli: Dünya çapında tercih edilir bir Türk Pilates ekipman üreticisi olmayı hedefliyoruz. Türk işçiliğinin kalitesini ve girişimciliğini Türkiye sınırlarının ötesine taşımak istiyoruz. Bu konuda işçilik ve malzeme ihtiyacının tamamı yurdumuzdan temin ediyoruz. Tüm tedarikçilerimizi ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.

WhatsApp